Bestseller: 2 nejoblíbenější a nejvíc transformační kurzy

Napoj se na svou vnitřní holčičku a ponoř se do kouzelné energie, která Tě propojí s kreativní silou uvnitř sebe a zesílí Tvé sebevědomí.

Jednotlivé lekce mají max 15 minut a zahrnují teorii ve videu, energetické cesty (audionahrávky) i pracovní listy tak, aby Tě do hloubky provedly za Tvou vnitřní holčičkou. 

Přestaň se v tom cyklit... A vykroč z kruhu frustrace.

Mám pro Tebe 5 jasných a účinných kroků, které Ti pomohou zvědomit a přepsat vzorce, které Tě dosud držely zpátky. 

2 videa (v celkové délce 90 minut), 4 audionahrávky, pracovní listy.

Ušetři dnes cenu koučinku při koupi obou kurzů

Kurz Objev své magické vnitřní dítě 2.800,-

Prožitková masterclass Vykroč z kruhu frustrace 2.880,-

Bonusový koučink formou hot seats 2.200,-

Celkem 7.880,- Kč teď: 5.600,-

Těmito kurzy už prošlo víc jak 

0
vědomých žen

Reference

žen, které se mnou prošly kurzem naživo

Tímhle kurzem jsem se vyloženě probrečela, bylo to pro mě neskutečně silné, i přestože jsem již s vnitřním dítětem v minulosti pracovala, ale tohle bylo jiné, hlubší. Do kurzu jsem šla s tím, že chci najít důvod toho, proč mám sklony k workoholismu a neustále na sebe vyvíjím tlak. Tušila jsem, že to bude mít co dočinění s vnitřním dítětem. Opravdu to tak bylo a tenhle kurz úplně změnil přístup k mému podnikání. Pracuji mnohem méně a výsledky jsou ještě lepší. Děkuji ti Šári za tebe, vždy díky tobě udělám obrovský skok.
Míša FlamíkováMotivátorka a zakladatelka Flamazing
Důležité bylo pro mě poznání, že spoustu věcí v životě mi vnitřní dítě komplikuje jen proto, že nemá dostatek lásky a pochopení a že jsem to právě já, která mu je může dát. Přestala jsem řešit staré křivdy a uvědomila si, co skutečně znamená mít se ráda a převzít odpovědnost za svůj život. Velkým dobrodružstvím plným citu bylo nořit se do svého podvědomí prostřednictvím Tvých energetických cest, čistá poezie, s okamžitým efektem: už vím, tohle je přesně ono, tohle přesně potřebuji, takhle to cítím… A často se k nim vracím, hlavně k té úplně první. Má vnitřní holčička mi dala jistotu, že nikdy nejsem sama, zrcadlí mi mé potřeby, obavy, závislosti. Ráda ji pozoruji, miluji její smích a bezprostřednost. A co je zvláštní, nikdy mě neštve. Když mám trápení, vezmu ji za ruku a jdeme, pak se mi pověsí unavená kolem krku a usne, umouněná od prachu cesty. Jejím prostřednictvím se mohu obejmout, utišit se, zjistit, co je špatně, nebo že je vlastně všechno úplně v pořádku. Děkuji, Šárko, za Tvé vedení, za bezpečný prostor, ve kterém jsem se mohla otevřít a nahlédnout do svého nitra.
Marta BÚčastnice kurzu v roce 2022
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem měla pocit, že vlastně nevím, kdo jsem a kam směřuji. Kurz byl pro mě takovým otevřením dveří do vědomějšího prožívání života, uvědoměním si svých bolístek z dětství a jak se to projevuje v mém současném životě.
Kateřina K. Účastnice kurzu v roce 2022
 • 2 kurzy k samostudiu: Vnitřní dítě a Vykroč z kruhu frustrace v hodnotě 5.600,- Kč
  V nichž Tě provedu teorií, praktickými kroky, cvičeními a energetickými cestami. Vše jednoduše a komplexně tak, aby sis naplnila svuj záměr, se kterým jsi do těchto kurzů vstupovala.
 • Nahrávky, videa, pracovní listy
  Záleží mi na tom, abys měla z tohoto programu skutečně maximum. Jsem Ti proto k dispozici ve skupině, kde Ti poradím s dalšími kroky nebo dám svou perspektivu na Tvou situaci.
 • Bonusový koučink ve středu 6. 9. ve 12:00 v hodnotě 2.200,- Kč
  Koučink bude formou hot seats. Míra zapojení záležít na tobě a pokud nebudeš moct být online, budeš si moct pustit vysílání ze záznamu.

Náhled členské sekce "Vykroč z kruhu frustrace"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Nájdeš tam:
  - updatované pracovní listy
  - 2 audionahrávky pro práci se záměrem
  - propouštění limitujících přesvědčení

Novou součastí členské sekce je video + audio + pdf 5 kroků k přeformátovaní limitujících přesvědčení

Ukázka členské sekce

"Objev své magické vnitřní dítě"