Točíš se
v neustálém kruhu frustrace?

Ať už jde o peníze, křik na děti nebo podnikání, které se Ti stále nedaří rozjet podle Tvých představ?

Bonusový skupinový koučink formou hot seats bude pro všechny účastnice kurzu 12.3.2024 ve 12:30.

Taky jsem se v něm dlouho motala. A čím déle trval, tím těžší bylo z něj vystoupit... 

 

V oblasti peněz se mi to podařilo před 2 lety, kdy jsem své příjmy během pár týdnů zdesetinásobila. 

Tohle je jeden ze scénářů kruhu frustrace

Rozjela jsi své podnikání, ale stále se Ti nevrací energie, kterou do něj vkládáš? Zkoušíš různé doporučované strategie, máš magnet zdarma, pravidelně přispíváš na sítě, ale bez větší odezvy nebo objednávek? 

A čím míň to funguje, tím menší je Tvé sebevědomí (a možná i chuť v tom pokračovat). 

A právě teď je čas to změnit. Ráda Tě z tohoto kruhu vyvedu v 5 jednoduchých krocích! Budeme pracovat s Tvou podvědomou myslí, s mindsetem i s Tvou energií. 

Jak z tohoto kruhu vykročit Ti ukážu na prožitkovém workshopu

Provedu Tě 5 snadno uchopitelnými, transformačními kroky tak, abys z kruhu okamžitě vykročila a začala si tvořit novou realitu. 

Provedu Tě i hlubokou energetickou vizualizací, díky níž pustíš svou mysl a porozumíš tomu, co Tě drží na podvědomé úrovni. 

Co na prožitkovém workshopu zažiješ

Odhalíme skutečnou podstatu problému

Půjdeme do hloubky, po jednotlivých vrstvách. Díky práci s emocemi a energií odhalíme Tvá limitující přesvědčení, která Tě drží zpátky.

Jasně si definuješ, jakou realitu si chceš vytvořit

Provedu Tě vizualizací, v níž se naladíš na frekvenci své vytoužené reality a díky tomuto prožitku ji začneš snadněji manifestovat.

Společně přeformátujeme limitující přesvědčení

a vzorce, které Tě dosud držely zpátky.

Nastavíš si kvantovou akci

díky níž všechny změny ukotvíš v realitě.

Budeme pracovat s emocemi, energií i mindsetem

tak, abys z tohoto kruhu jednou provždy vykročila.

Všechny nástroje Ti zůstávají

Záznam workshopu, audionahrávky i pracovní listy Ti zůstanou tak, aby sis i v budoucnu dokázala zpracovat jakýkoli další kruh frustrace, který si zvědomíš.

Forma prožitkového workshopu

Tento workshop již proběhl a Ty tak dostaneš záznam s pracovními listy i s jednotlivými audionahrávkami. 

Samotný proces vykročení z kruhu frustrace můžeš používat opakovaně na různé oblasti svého života, ve kterých se cyklíš. 

"Nejdřív mi ta technika přišla jako šolichání - že je to nějak podezřele moc jednoduché, ale když jsem se po workshopu na sebe naladila, uvědomila jsem si, že je tohle přesvědčení pryč. Takhle jednoduché to je. A to jsem v životě zažila mnoho, fakt velké množství nejrůznějších technik. Dnes jsem si to vyzkoušela s dalšími přesvědčeními, která už jsem věděla, že o penězích mám. A je to rychlé a účinné. Mám pocit, jako kdybych se konečně odbrzdila a našla způsob, co bude fungovat."
Kristýna
"Milá Šárko, moc děkuji za intenzivní zážitek při workshopu. Hned na začátku mě rozplakalo hluboké uvědomění svých strachů a omezujících vzorců, kterým jsem snad poprvé otevřela dveře a přestala se před nimi schovávat, proto, abych je konečně mohla pustit."
Lucka
Můj zážitek z workshopu byl velmi intenzivní. Hned na začátku mě rozplakalo hluboké uvědomění mých strachů a omezujících vzorců, kterým jsem snad poprvé otevřela dveře a přestala se před nimi schovávat, abych je konečně mohla pustit. Šárka má neuvěřitelnou schopnost klást ty správné otázky, jde do hloubky, ale přitom jsem se pod jejím vedením cítila opravdu příjemně a uvolněně. Poté, co jsem si uvědomila, že ten, kdo mě brzdí, jsem jen a jen já sama, se věci daly rychle do pohybu. Následovala jsem svou intuici, vykročila z komfortní zóny a začala propagovat svůj produkt. Během jediného víkendu se ke mně připojilo přes 50 žen a číslo stále stoupá. K tomuto kroku jsem nebyla schopná se odhodlat více než půl roku. Jsem z toho upřímně dojatá a zároveň cítím obrovský příliv energie. Funguje to, děkuju!
Lucie PeškováPrůvodkyně spokojeným mateřstvím www.luciepeskova.cz

Objednávka workshopu

Vykroč z kruhu frustrace

Čekají na vás:

 * 2 videa (jedno teoretické a jedno praktické pro opakované použití, celková délka cca 90 minut), 

* PDF s pracovními listy,

* 4 audionahrávky

Cena 2. 880,- Kč