Letní energetický upgrade 3.0

"Dovol si prožít toto léto naplno, v lehkosti a hravosti a zároveň rozproudit kreativitu, hojnost a sebenaplnění."

6týdenní kurz

15. 7. - 31. 8.

Laser Focus Coaching

Intenzivní spolupráce, v níž přetransformujete 1 důležitou oblast svého života

Zasekli jste se na 1 oblasti svého života a nemůžete s ní pohnout?

Pojďme se na ni společně zaměřit a odhalit

- opakující se, nefunkční vzorce, 

- limitující přesvědčení, 

- důvod vašeho cyklení

a především - cestu ven! 

Na tuto oblast se zaměříme jak na vědomé úrovni (skrze transformační dotazník a společné rozhovory), tak na té podvědomé skrze hluboké energetické cesty, které vám pomohou odhalit skutečné příčiny a přeformátovat své limity a strachy. 

Jak bude Laser Focus Coaching probíhat

Nastavila jsem pro vás tento koučink tak, aby vás v krátkém čase provedl skutečnou transformací a přinesl trvalé, pozitivní změny. 

Co obsahuje a jak probíjá

Laser Focus coaching 

Energetickým kontejnerem pro tuto formu spolupráce je 6 intenzivních týdnů, v nichž na vás čeká:

 • Úvodní transformační dotazník
  Který vám skrze kvantové otázky pomůže ujasnit si, co konkrétně ve svém životě chcete změnit, co vám v tom dosud bránilo a na co se spolu zaměříme. Díky tomu můžeme jít do hloubky hned od první minuty koučinku.
 • 3 x 60minutová koučinková session
  V tomto hlubokém, energetickém koučinku se zaměříme na vaši mysl, vaše tělo i vaši energii. Provedu vás energetickou cestou do vašeho podvědomí
 • Voxer
  Součástí této spolupráce je má podpora na Voxeru (pracovní obdoba WhatsAppu), kam mi můžete psát/nahrát zprávu a nemusíte tak čekat na další session. Mým záměrem je, abyste se během naší spolupráce cítili maximálně podpořeni a kontinuálně se posouvali.
 • Záznam
  Z každé session dostanete záznam, abyste si nemuseli dělat poznámky a mohli se tak k jednotlivým částem kdykoli vrátit.

Investice: 35.000,- nebo
2 x 19.250,- Kč 

Za Šárkou chodím ze 3 důvodů, které naprosto unikátně kombinuje: 1. důvěra - protože vím, že jí můžu cokoli svěřit a je to v bezpečí. 2. držení energie a mého nejvyššího potenciálu, což je pro mě vždy neuvěřitelný zážitek. 3. laser sharp - vždy posvítí tam, kam se nechci dívat a nebo kam se dívám, ale nevidím příčiny. A se Šárkou se to vždy daří rychle a efektivně. A když se tyhle 3 body spojí, má to pro bě za výsledek okamžitou transformaci. Takhle silnou kombinaci všech 3 bodů najdu u málokoho a proto se k Šárce ráda vracím.
Linda BergerKoučka hojnosti
Naprosto mě dostaly Šárky energetické cesty. Jsou bezkonkurenční a NEUVĚŘITELNÉ - vynesly mě do absolutních výšin a odkryly nádherné věcí (ačkoli jsem se na začátku bála, co se mi ukáže). Z koučinku odcházím jako sebevědomá žena!
Bára PrůchováSprávkyně sociálních sítí a tvůrkyně obsahu