Letní energetický upgrade 3.0

"Dovol si prožít toto léto naplno, v lehkosti a hravosti a zároveň rozproudit kreativitu, hojnost a sebenaplnění."

6týdenní kurz

15. 7. - 31. 8.

Šárka Chapman 

Koučka osobní transformace, trojnásobná máma, milovnice knih, přírody a cestování. 

A taky holka, co byla vždycky moc! Moc citlivá, upovídaná, energická... Dlouho se tím trápila, než si uvědomila, že je v tom její dar a teď díky němu provází stovky žen ročně k většímu sebevědomí, hravosti, lehkosti ale i hojnosti.

Šárka Chapman 

Koučka osobní transformace, trojnásobná máma, milovnice knih, přírody a cestování. 

A taky holka, co byla vždycky moc! Moc citlivá, upovídaná, energická... Dlouho se tím trápila, než si uvědomila, že je v tom její dar a teď díky němu provází stovky žen ročně k většímu sebevědomí, hravosti, lehkosti ale i hojnosti.

Jmenuji se 

Šárka Chapman 

Jsem koučka osobní transformace a průvodkyně vědomých žen, které vedu k jejich vnitřní síle a potenciálu. 

Motivuji a inspiruji ženy k tomu, aby žily život svých snů, ve svobodě a finanční nezávislosti. Ukazuju jim, jak přeformátovat nefunkční vzorce, které je v tom brzdí.

Jsem Češka, mám za muže Angličana a po 8 letech ve Varšavě jsme se přestěhovali do anglického Cornwallu. Máme 3 malé děti, dům plný výskotu a na podzim 2022 se nám splnil náš velký sen žít u moře. 

Jako malá holka jsem milovala ryze klučičí zábavu i společnost a což jsem završila studiem stavařiny. Do holčičího kolektivu jsem nikdy nezapadala a změnilo se to až v dospělosti, kdy jsem začala potkávat úžasné a silné ženy. 

Mé mateřství a obzvlášť porody pak ve mně odemkly něco silného. Byly to 3 transformační a nádherné zkušenosti, díky nimž jsem silnější a sebe-vědomější. 

Toto své poznání teď předávám ženám dál ve formě relaxací, kurzů a individuálního koučinku. Věřím, že každá žena by měla žít podle svých představ: naplněná, svobodná, milovaná a v hojnosti. A proto se těším, až vás v tom budu moct podpořit.

Rozhovory

Rozhovor pro Zijuspesne.cz

První žena v rodové linii vytváří příležitosti dalším generacím

První žena v rodové linii žije bez zátěže minulosti svých předků. Stává se ženou, kterou chci být. Protože už může. A také vytváří lepší budoucnost svým dětem a dalším generacím. Přečtěte si víc v rozhovoru.

Šárka Chapman sedí v závěsném křesle ve svém domě v Anglii.

Rozhovor pro Zijuspesne.cz

Vnitřní dítě řídí naše vztahy, práci i finance

Co všechno nám v životě ovlivňuje naše vnitřní dítě, jak to souvisí s limitujícími přesvědčeními, jaký vliv na něj mají naši rodiče a jejich výchova a jak ho začít harmonizovat? Přečtěte si v článku.

Šárka Chapman sedí na pohovce ve svém vysněném domě v Cornwallu.

Rozhovor pro Zijuspesne.cz

6 kroků ke splněnému přání

Příběh o tom, jak jsme si zhmotnili vizi našeho vysněného domu u moře v Cornwallu.

Rozhovor pro Zijuspesne.cz

Vždy následuj svou intuici

V tomto rozhovoru jsme se hodně věnovaly intuici a jak někdy nedává smysl dopředu, ale až zpětně. 

Podcast na Spotify pro Umenie žiť vedome

Jak nám přijetí našich stínů umožní být sami sebou 

V podcastu jsme se s Petronelou Makuchovou rozpovídaly na téma vnitřních stínů a darů, které s sebou nesou, a o vlivu dětství na náš dospělý život a sebehodnotu.

Od koho se učím

Psychologii jsem se začala věnovat na vysoké škole - na Karlově Univerzitě jsem se učila Psychologii zdraví od profesora Dr. Jara Křivohlavého a jezdila na psychologické pobyty pod vedením Doc. Václava Břicháčka

Praxi jsem pak získala jako dobrovolník v dětských domovech, tak na dětské psychiatrii v Thomayerově nemocnici pod záštitou organizace Lékořice. 

Profesně jsem se potom věnovala jinému oboru, ale vrátila jsem se skrze hypnoterapii. V roce 2015  jsem se stala certifikovanou lektorkou hypnoporodu KG Hypnobirthing a znalosti o mysli a tělu jsem nadále prohlubovala na kurzech a seminářích u Dr. Michela Odenta, Liliany Lammers a také Ingeborg Stadelmann

Do hluboké práce s energií jsem se ponořila v roce 2020 skrze metodu Energetic Breakthrough Method, kterou vytvořily Lenka Lutonská a Sarah Negus. U Sarah, která spojuje moderní psychologii s tradičním šamanstvím, se nadále učím v jejích programech i v roce 2022. 

Velkými učiteli jsou mi naše 3 malé děti, které mi ukazují všechny stíny i potenciál, zranění i sílu. A každý den mi připomínají, jak silná a bezpodmínečná je naše láska. 

Chcete zjistit, jak mohu podpořit právě vás? Pojďme se potkat na poznávácím hovoru.