Jmenuji se 

Šárka Chapman 

Jsem koučka osobní transformace a průvodkyně vědomých žen, které vedu k jejich vnitřní síle a potenciálu. 

Motivuji a inspiruji ženy k tomu, aby žily život svých snů, ve svobodě a finanční nezávislosti. Ukazuju jim, jak přeformátovat nefunkční vzorce, které je v tom brzdí.

Jsem Češka, mám za muže Angličana a už 8. rokem žijeme ve Varšavě. Máme 3 malé děti, dům plný výskotu a velký sen žít u moře. 

Jako malá holka jsem milovala ryze klučičí zábavu i společnost a což jsem završila studiem stavařiny. Do holčičího kolektivu jsem nikdy nezapadala a změnilo se to až v dospělosti, kdy jsem začala potkávat úžasné a silné ženy. 

Mé mateřství a obzvlášť porody pak ve mně odemkly něco silného. Byly to 3 transformační a nádherné zkušenosti, díky nimž jsem silnější a sebe-vědomější. 

Toto své poznání teď předávám ženám dál ve formě relaxací, kurzů a individuálního koučinku. Věřím, že každá žena by měla žít podle svých představ: naplněná, svobodná, milovaná a v hojnosti. A proto se těším, až Vás v tom budu moct podpořit.

Od koho se učím

Psychologii jsem se začala věnovat na vysoké škole - na Karlově Univerzitě jsem se učila Psychologii zdraví od profesora Dr. Jara Křivohlavého a jezdila na psychologické pobyty pod vedením Doc. Václava Břicháčka

Praxi jsem pak získala jako dobrovolník v dětských domovech, tak na dětské psychiatrii v Thomayerově nemocnici pod záštitou organizace Lékořice

Profesně jsem se potom věnovala jinému oboru, ale vrátila jsem se skrze hypnoterapii. V roce 2015  jsem se stala certifikovanou lektorkou hypnoporodu KG Hypnobirthing a znalosti o mysli a tělu jsem nadále prohlubovala na kurzech a seminářích u Dr. Michela Odenta, Liliany Lammers a také Ingeborg Stadelmann

Do hluboké práce s energií jsem se ponořila v roce 2020 skrze metodu Energetic Breakthrough Method, kterou vytvořily Lenka Lutonská a Sarah Negus. U Sarah, která spojuje moderní psychologii s tradičním šamanstvím, se nadále učím v jejích programech i v roce 2022. 

Velkými učiteli jsou mi naše 3 malé děti, které mi ukazují všechny stíny i potenciál, zranění i sílu. A každý den mi připomínají, jak silná a bezpodmínečná je naše láska. 

Chcete zjistit, jak mohu podpořit právě vás? Pojďme se potkat na poznávácím hovoru.