Jmenuji se 

Šárka Chapman 

Jsem intuitivní koučka a průvodkyně kvantovou expanzí. Vedu ženy k jejich vnitřní síle a hojnosti. 

Motivuju ženy k tomu, aby žily život svých snů, ve svobodě a finanční nezávislosti. Ukazuju jim, jak opustit nefunkční vzorce, které je v tom brzdí.

Jaká je má mise?

To je jednoduché

Přeji si, aby ženy objevily svou sílu, vymanily se z nefunkčních vzorců a žily život svých snů. 

Věřím, že aby se to podařilo, je potřeba opustit staré vzorce, naslouchat našemu vnitřnímu hlasu a zároveň mít touhu vytrvat

Vytvořila jsem projekt Božské ženy, abych ženám poskytla nástroje,
prostředí a podporu nezbytnou k tomu toto uskutečnit.

Abychom se staly změnou, kterou tento svět skutečně potřebuje.

Jsem Češka, mám za muže Angličana a už 8. rokem žijeme ve Varšavě. Máme 3 malé děti, dům plný výskotu a velký sen žít u moře. 

Jako malá holka jsem milovala ryze klučičí zábavu i společnost a což jsem završila studiem stavařiny. Do holčičího kolektivu jsem nikdy nezapadala a změnilo se to až v dospělosti, kdy jsem začala potkávat úžasné a silné ženy. 

Mé mateřství a obzvlášť porody pak ve mně odemkly něco silného. Byly to 3 transformační a nádherné zkušenosti, díky nimž jsem silnější a sebe-vědomější. 

Toto své poznání teď předávám ženám dál ve formě relaxací, kurzů a individuálního koučinku. Věřím, že každá žena by měla žít podle svých představ: naplněná, svobodná, milovaná a v hojnosti. A proto se těším, až Vás v tom budu moct podpořit.

Žena má žít ve svobodě a hojnosti

jen tak může se světem skutečně sdílet své dary a tím ho obohacovat. 

Jak mohu podpořit právě vás:

Chcete své podnikání začít nebo posunout, podpořit více klientů, nabízet lepší služby a více si vydělávat? Pojďme to společně probrat. Zamluvte si se mnou čtvrthodinovou konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaše největší téma.