Letní energetický upgrade 3.0

"Dovol si prožít toto léto naplno, v lehkosti a hravosti a zároveň rozproudit kreativitu, hojnost a sebenaplnění."

6týdenní kurz

15. 7. - 31. 8.

Do hloubi duše

Podcast, který pozvedne vaši energii, mindset
i sebevědomí. 

Otevřete svou mysl, své srdce a nechte se vést.

Epizody najdete na SpotifyApple Podcasts

Jednotlivé epizody

22. epizoda

Jak objevit svou zónu génia

A jaktože ji vlastně neznáme? Dnes vám přidám svůj pohled na dary a zónu génia a jak se jich přestat bát nebo je odmítat. 

Odkaz na 1. lekci zdarma - kurzu Objev své magické vnitřní dítě

Zároveň vás srdečně zvu na Letní energetický upgrade 3.0, který začína 15.7.2024.

21. epizoda

Mapa úspěšného koučovacího podnikání_1. část

V této epizodě s vámi sdílím začátky své cesty, která vedla k mé současné práci koučky a mentorky. Ukážu vám, co bych dělala jinak, v čem byly mé zásadní chyby a co bych naopak udělala stejně. 

Zároveň vás srdečně zvu na 3denní masterclass zdarma Výjimečná koučka, která začíná v pondělí 24. 6. živě na Zoomu. 

20. epizoda

1. ženou v rodové linii

Jak moc nás ovlivňují naši předci, jejich zážitky a strategie přežití? A jak s tím můžeme pracovat tak, abychom s láskou a vděčností dokázaly propustit to, co už nám neslouží a staly se vědomě první ženou v rodové linii, která něco ukončuje a něco jiného začíná. Pro sebe, pro následující generace i pro celou svou rodovou linii. 

19. epizoda

Proč si nedělám nástěnku snů

Vision board je velmi rozšířenou manifestační technikou, ale mně nikdy nebavila a tudíž ani nefungovala. Co dělám místo toho? V dnešní epizodě vám představím 10 hlavních manifestačních technik, z nichž 3 mi pomáhají zhmotnit mé vize a sny a věřím, že podpoří i vás!

18. epizoda

Znamená "nebýt vidět" skutečně bezpečí?

Nebo je to iluze? Pojďme si prozkoumat 5 častých strachů a podvědomých vzorců, které nás drží v malosti a stínu. Porozumějme, odkud se berou a především, jak je propustit a přepsat. 

V epizodě zmiňuji 2 pozvánky, které pro Tebe aktuálně máme: 

 ⁠3denní masterclass zdarma: Podpoř svou viditelnost

a také Začni být vidět 2.0 za zvýhodněnou cenu do 2. 6. 

17. epizoda

O online podnikání s Míšou Flamíkovou (část 2.)

Jak vnímáme autenticitu v podnikání? Jak se stavíme k časté otázce našich klientek "Co si budou říkat a myslet druzí?" a jak k tomu přistupujeme my? Jak pracovat se strachy (nejen) v podnikání? 

O tom si povídáme v dnešní epizodě s Míšou Flamíkovou, autorkou projektu Flamazing

Srdečně Tě s Míšou zveme na naši společnou ⁠3denní masterclass zdarma: Podpoř svou viditelnost⁠.

16. epizoda

O online podnikání s Míšou Flamíkovou (část 1.)

Jak se změnilo online podnikání? O tom si povídáme v dnešní epizodě s Míšou Flamíkovou, autorkou projektu Flamazing.

Díváme se na to, jak se v posledních letech změnilo odvětví online podnikání a co si myslíme, že v něm bude fungovat do budoucna. Probraly jsme také podnikání v souvislosti s Human Designem a mateřstvím.

Srdečně Tě s Míšou zveme na naši společnou ⁠3denní masterclass zdarma: Podpoř svou viditelnost⁠.

15. epizoda

O krocích ke změně a expanzi, po které toužíme

Co je největší chybou? Proč na ni často pasivně čekáme a proč nás to pak stáhne dolů? Co nám jí naopak pomáhá dosáhnout? 

V této epizodě sdílím svou cestu i posuny mých klientek, a zároveň zvu ženy do právě otevíraného programu Energie SÁMI, podrobnosti a možnost vstoupit najdeš zde

14. epizoda

Překáží nám mateřství v seberealizaci?

Toto téma otevřel můj muž a povídali jsme si o tom na pláži asi půl hodiny. Mně během této konverzace přišel nejeden aha moment a tak to vše sdílím i s vámi v této kraťoučké epizodě. 

13. epizoda

Odvaha začít dělat věci jinak

Proč je někdy tak těžké udělat ve svém životě změnu a proč je těžké si ji ustát? Pojďme se na to spolu podívat. 

V epizodě zmiňuji teorii kyvadla od Susan Jeffers.

Na 4denní prožitkovou cestu zdarma se můžete přidat zde: KONVERZACE proběhnou v dubnu na Zoomu.

12. epizoda

O zodpovědnosti a svobodě

Jak nás náš vztah se zodpovědností ovlivňuje v životě, vztazích, podnikání a celkově v dospělosti? Pojď se podívat na to, co máš se zodpovědností spojené a co potřebuješ změnit tak, aby pro Tebe znamenala svobodu a expanzi.

Toto původně neměla být epizoda podcastu, ale součást modulu pro ženy v mém kurzu První ženou v rodové linii. Když jsem nahrávala, cítila jsem, že by se téma mělo objevit i tady veřejně. Je to tedy taková jiná epizoda podcastu a věřím, že Ti pomůže zvědomit si, kde ve svém životě můžeš převzít více zodpovědnosti a kde ji naopak ubrat, tak aby Ti v tom bylo dobře a abys ze zodpovědnosti měla radost.

11. epizoda

O divokosti žen

Měla to být oslava jarní rovnodennosti, ale byla to oslava žen! Rozpomenutí se na naši podstatu, divokost, podporu. Síla ohně, hlasu a sdílení. Magické místo osvětlené ohněm a měsícem. Tato epizoda je o mém včerejším prožitku a kouzlu jednoho večera. 

Knihy, které v epizodě doporučuji: 
Rebecca Campbell: Povstaň, sestro
Clarissa Pinkola Estés: Ženy, které běhaly s vlky

Na 4denní prožitkovou cestu zdarma se můžete přidat zde: KONVERZACE proběhnou v dubnu na Zoomu.

10. epizoda

Životní šok

Minulý týden mi volala kamarádka s tím, že její muž přišel o práci. Brečela do telefonu a cítila se bezmocná. Probraly jsme spolu celou situaci a po hodině a půl odcházela zpátky ve své síle. V této epizodě s vámi sdílím 4 etapy, které vás v podobných situacích dokáží skvěle podpořit. 

Na 4denní prožitkovou cestu KONVERZACE, která proběhne zdarma v dubnu na Zoomu se můžete přidat ZDE.

9. epizoda

Koučink pro začínající podnikatelku 

První z podcastových koučinků je zde! 

Irena je máma 2 malých dětí, výrobkyně keramiky a začínající podnikatelka. Největší problém vidí ve zdravém nacenění si svých produktů a služeb, protože se bojí, aby ji druzí neměli kvůli jejím cenám za "zlodějku". 

Jaké vzorce jsme spolu objevily a dostaly se ke zdravějšímu finančnímu mindsetu si můžete poslechnout v dnešní epizodě. 

8. epizoda

Mě už ten seberozvoj nebaví

Seberozvoj není o lineárním zlepšování našeho života a pocitů. Když k tomu přidáme sociální sítě, může z toho vzniknout nepříjemný tlak, který už nechceme. Jak to změnit a jak k seberozvoji přistupovat tak, aby nám v něm bylo dobře, se dozvíte v této epizodě. 

Energetickou cestu pro setkání s vnitřní holčičkou si můžete zdarma stáhnout zde.

7. epizoda

Jak neprokrastinovat

Kdy je nejlepší nahrát epizodu o prokrastinaci? Když si zvědomíte, že prokrastinujete! 🙂 Tak tady ji máte a věřím, že vás podpoří ve vaší větší efektivitě a porozumění tomu, čím prokrastinace vlastně je. 

6. epizoda

O ženském sebevědomí

Jak věřit v sama sebe, když nám druzí nevěří? A jak pro sebe držet energii, když ještě nemáme důkazy zvenčí? V této epizodě s vámi sdílím zážitky, které mi sebevědomí srazily dolů, ale i ty, které mi ho naopak pomohly zase vybudovat. 

5. epizoda

O magickém Cornwallu

Hodně osobní epizoda o tom, proč jsme si Cornwall vybrali jako místo, kde chceme jako rodina žít. A také proč jsem díky zážitku z první návštěvy rozhodla dát výpověď v korporátu a vydala jsem se na úplně novou cestu za svým posláním. 

4. epizoda

Jak (znovu)objevit své dary

Jsem naprosto přesvědčena o tom, že každý máme obrovské vnitřní dary. Část z nás je ale schovala hluboko uvnitř, protože byly v jejich dětství odmítnuty nebo se nesetkaly s pochopením. 

Jak je znovu objevit a začít je používat? O tom je tato epizoda.

3. epizoda

Vnitřní monolog

To, co si říkáme, nás ovlivňuje víc, než si připouštíme. Zároveň je to klíč k našim nesloužícím vzorcům a díky tomu je dokážeme krásně změnit. Pojďme náš vnitřní monolog prozkoumat a odhalit, co nám o nás samých říká. 

2. epizoda

O intuici a vizi

Každý z nás je veden svou intuicí, která je takovou naší bezchybnou vnitřní navigací. Často jí ale nenasloucháme. Jak se jí nechat vést a důvěřovat jí? A jak vedla mě, i když z počátku nedávala absolutně žádný smysl. (A díky tomu, že jsem ji poslechla, jsem potkala svého muže).

1. epizoda

Najdi své místo

Mělas někdy pocit, že nikam nepatříš a nezapadáš? V této epizodě sdílím svůj pohled a zkušenost a zároveň způsob, jak z toho udělat svou výhodu. Také jsem pro Tebe připravila energetickou cestu, kterou si můžete stáhnout zdarma a najít své skutečné místo.