Letní energetický upgrade 3.0

"Dovol si prožít toto léto naplno, v lehkosti a hravosti a zároveň rozproudit kreativitu, hojnost a sebenaplnění."

6týdenní kurz

15. 7. - 31. 8.

ZDARMA

Produkty a ukázkové služby zdarma,
abych Tě na Tvé cestě podpořila

Pojďme pozvednout Tvé sebevědomí

i podnikání!

Na této stránce najdeš produkty a ukázkové lekce, které Ti nabízím zdarma, abych Tě podpořila na Tvé cestě. Jsem Šárka Chapman a mou vášní je pomáhat ženám v jejich osobním rozvoji, seberealizaci a podnikání. Proto jsem se rozhodla sdílet část svých znalostí a dovedností zcela zdarma, aby sis mohla vyzkoušet, jak Ti na Tvé cestě mohu pomoci k lepšímu já. Tvé první kroky mohou být klíčové a já tu jsem proto, abych Tě podpořila a vedla Tě správným směrem. 

Těšte se na 21 afirmačních karet, 10minutovou nahrávku pro každodenní poslech a krátký návod, díky kterému využijete sílu afirmací na maximum.

Video s představením toho, co je vnitřní dítě a první lekce kurzu včetně hluboké energetické cesty během které se potkáš se svou vnitřní holčičkou.

Podcast, který pozvedne vaši energii, mindset i sebevědomí. Otevřete svou mysl, své srdce a nechte se vést. K poslechu na několika platformách.

Mělas někdy pocit, že nikam nepatříš a nezapadáš? Připravila jsem pro Tebe energetickou cestu, kterou si můžeš stáhnout a najít své skutečné místo.