Letní energetický upgrade 3.0

"Dovol si prožít toto léto naplno, v lehkosti a hravosti a zároveň rozproudit kreativitu, hojnost a sebenaplnění."

6týdenní kurz

15. 7. - 31. 8.

Magické vnitřní dítě

Navažte se svým vnitřním dítětem hluboký vztah, uzdravte svá zranění a začněte objevovat své dary a potenciál. 

Ponořte se do kouzelné energie, která vás propojí s kreativní silou a potenciálem uvnitř sebe. 

Naučte se jak pracovat se svými emocemi, nastavit si zdravé hranice i rozproudit svou kreativitu a radost. 

Tento kurz je určen pro ženy, které ještě s vnitřním dítětem hlouběji nepracovaly a zároveň cítí, že jim v životě chybí sebevědomí, hojnost, láska, harmonie nebo zdravě nastavené hranice. A chtějí to změnit. 

Co je pro vás připraveno:

Obsah kurzu 

8 modulů

Které jsou lehce stravitelné a zároveň vás provedou k jasným krokům a okamžité pozitivní změně.

Energetické cesty

Audionahrávky, které vás propojí s vaším podvědomím a především s vaším vnitřním dítětem

Koučinkové otázky

Díky nímž získáte mnohem hlubší porozumění sobě samé i událostem, které se vám v životě staly.

Ukázka členské sekce

 

"Objev své magické vnitřní dítě"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Šárka Chapman, jsem celostní koučka, průvodkyně osobní transformací a také máma 3 malých dětí. Jako lektorka hypnoporodu jsem pomáhala ženám objevit, zvědomit a přijmout jejich strachy tak, aby je mohly přeformátovat a porodit ve své síle a v radosti. 

Teď pomocí Energetic Breakthrough Method beru ženy na hluboké, transformační cesty do jejich podvědomí, zesilujeme intuici a pročišťujeme a přetransformátováváme to, co už jim neslouží. To vše pak ukotvujeme v realitě skrze kvantovou akci. 

Změna v energii a realitě může být velmi rychlá, když do toho jdeme na plno. 

Mými kurzy a koučinkem už prošlo přes 3.000 žen, v nichž spolupráce nastartovala silný transformační proces. 

Bonusový skupinový koučink formou hot seats bude pro všechny účastnice kurzu 12.3.2024 ve 12:30.

Cena a začátek kurzu

Tento kurz je určen k samostudiu tak, abyste si ho mohly procházet ve svém tempu a k jakýmkoli částem se mohly kdykoli vrátit. 

Kurz najdete hned po zakoupení v členské sekci.

 

Cena kurzu
2.800,- Kč
8 modulů, energetické cesty, bonusová videa a pracovní listy

Chceš si vyzkoušet lekci zdarma? Máte možnost absolvovat 1. lekci s energetickou cestou za nalezením své vnitřní holčičky.

Reference

žen, které se mnou prošly kurzem naživo

Tímhle kurzem jsem se vyloženě probrečela, bylo to pro mě neskutečně silné, i přestože jsem již s vnitřním dítětem v minulosti pracovala, ale tohle bylo jiné, hlubší. Do kurzu jsem šla s tím, že chci najít důvod toho, proč mám sklony k workoholismu a neustále na sebe vyvíjím tlak. Tušila jsem, že to bude mít co dočinění s vnitřním dítětem. Opravdu to tak bylo a tenhle kurz úplně změnil přístup k mému podnikání. Pracuji mnohem méně a výsledky jsou ještě lepší. Děkuji ti Šári za tebe, vždy díky tobě udělám obrovský skok.
Míša FlamíkováMotivátorka a zakladatelka Flamazing
Důležité bylo pro mě poznání, že spoustu věcí v životě mi vnitřní dítě komplikuje jen proto, že nemá dostatek lásky a pochopení a že jsem to právě já, která mu je může dát. Přestala jsem řešit staré křivdy a uvědomila si, co skutečně znamená mít se ráda a převzít odpovědnost za svůj život. Velkým dobrodružstvím plným citu bylo nořit se do svého podvědomí prostřednictvím Tvých energetických cest, čistá poezie, s okamžitým efektem: už vím, tohle je přesně ono, tohle přesně potřebuji, takhle to cítím… A často se k nim vracím, hlavně k té úplně první. Má vnitřní holčička mi dala jistotu, že nikdy nejsem sama, zrcadlí mi mé potřeby, obavy, závislosti. Ráda ji pozoruji, miluji její smích a bezprostřednost. A co je zvláštní, nikdy mě neštve. Když mám trápení, vezmu ji za ruku a jdeme, pak se mi pověsí unavená kolem krku a usne, umouněná od prachu cesty. Jejím prostřednictvím se mohu obejmout, utišit se, zjistit, co je špatně, nebo že je vlastně všechno úplně v pořádku. Děkuji, Šárko, za Tvé vedení, za bezpečný prostor, ve kterém jsem se mohla otevřít a nahlédnout do svého nitra.
Marta BÚčastnice kurzu v roce 2022
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem měla pocit, že vlastně nevím, kdo jsem a kam směřuji. Kurz byl pro mě takovým otevřením dveří do vědomějšího prožívání života, uvědoměním si svých bolístek z dětství a jak se to projevuje v mém současném životě.
Kateřina K. Účastnice kurzu v roce 2022